Jurata - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Niezbadane są gusta turystów odwiedzających Juratę - mogłoby się wydawać, że obiekty proponujące noclegi z basenem w cenie mocno chybiły z inwestowaniem w wodną rekreację. W końcu nad morzem są i fantastyczne plaże, i świetnie zorganizowane kąpieliska, i korzystny dla zdrowia klimat. Okazuje się jednak, że tego rodzaju atrakcja cieszą się sporym powodzeniem wśród wczasowiczów, zwłaszcza w wydaniu prawdziwego SPA & Wellness. A jako że Jurata jest ekskluzywnym kurortem, komfortowe noclegi nad morzem z basenami charakteryzują się najwyższą jakością.

Trudno żeby było inaczej, skoro w całej miejscowości dominują przepych, luksusy i prestiż. Cóż, prezydencka rezydencja w bliskim sąsiedztwie robi odczuwalną - zwłaszcza w portfelach - różnicę. W noclegach z basenem w Juracie jedni widzą fanaberię bogaczy, inni natomiast odprężenie i regenerację w Spa na najlepszym, wartym każdych pieniędzy poziomie. Naturalnie prym w tej dziedzinie wiodą obiekty czterogwiazdkowe, śrubujące standardy do maksimum. Pierwsze skojarzenie: hotele nad morzem, zresztą jak najbardziej słuszne. Takie ośrodki wypoczynkowe jak czterogwiazdkowy Hotel Bryza Resort & SPA podchodzą do tematu w sposób niezwykle kompleksowy. Można zacząć poważnie się zastanawiać, co tu jest dodatkiem, a co podstawą funkcjonowania obiektu: luksusowe pokoje i apartamenty czy jednak bogate zaplecze rekreacyjne.

Oczywiście takie rarytasy mają swoją, cokolwiek wysoką cenę. W poszukiwaniu w miarę tanich noclegów z basenem nad morzem w Juracie trzeba albo udać się do hoteli z nieco niższej półki - tutaj wyróżnia się Morskie Oko ze swoim Kompleksem Tropicana - albo ośrodków wypoczynkowych z zupełnie innych kategorii. Szeroki zakres usług hotelarskich charakteryzuje chociażby OW Kaper. Poza dużym budynkiem hotelowym, gdzie na gości czekają wygodne pokoje i klasowe apartamenty, obiekt posiada duże domki letniskowe. A to przecież to tylko wycinek bazy noclegowej w całej miejscowości.

Jest przecież jeszcze mnóstwo innych miejsc, w których Jurata noclegi z basenem zapewnia. W takiej czy innej formie. Przecież należy jeszcze wspomnieć o basenach ogrodowych - niewielkich wprawdzie, ale zapewniających niezłe warunki do wypoczynku. Takimi udogodnieniami może się pochwalić coraz więcej rodzinnych pensjonatów, na polach namiotowych i kempingowych mają sporo zielonych terenów, a nawet osoby prywatne niejednokrotnie budują baseny - z kolei na wakacje udostępniają kwatery nad morzem dla przyjezdnych turystów.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Jurata - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij