Szkoła kitesurfingu KITE ZONE

Szkoła kitesurfingu KITE ZONE funkcjonuje już od 1999 roku i była pierwszą tego typu szkołą w Polsce. Uczyć się tu można od wykwalifikowanej kadry instruktorów, na profesjonalnych sprzętach. Na miejscu można również zaopatrzyć się we własny sprzęt, w sklepie kitesurfingowym. Wybór wśród szerokiego wachlarza latawców i pomoc instruktorska pozwolą na dobranie właściwego wyposażenia dla każdego kursanta.

Szkoła dysponuje odpowiednim sprzętem ratowniczym, zestawem do pierwszej pomocy i wyszkoloną kadrą instruktorską, zapewniającymi bezpieczeństwo podczas nauki.

Kursy Kitesurfingu w KITE ZONE podzielone są na różne poziomy zaawansowania:

  • PZKite I – początkujący,
  • PZKite II – początkujący/średnio zaawansowany,
  • PZKite III – średnio zaawansowany/zaawansowany,
  • PZKite IV – zaawansowany.
Dodaj opinię

Cennik kursów

Rodzaj kursuCzas trwaniaCena
PZKite I5h490zł
PZKite II5h540zł
PZKite III5h520zł
PZKite IV4h390zł
PZKite I + II10h950zł
PZKite II + III10h1120zł
PZKite III + IV9h850zł
PZKite I + II + III15h1290zł
PZKite I + II + III + IV19h1590zł
Lekcje indywidualne1h150zł
Szkolenie freestylowe z Michałem Greniem, zawodnikiem Pucharu i Mistrzostw Polski1h150zł/200zł (własny sprzęt/szkółkowy)


* Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Szkółka założona już w 1999 roku, mająca swoje zasługi w popularyzowaniu kitesurfingu w Polsce. KITE ZONE to profesjonalizm i fachowość instruktorów, sprawdzony i jak najwyższej klasy sprzęt oraz nacisk na bezpieczeństwo w trakcie poznawania tajników tego ekstremalnego sportu. Zajęcia prowadzone przez szkołę obejmują 4 stopnie zaawansowania uczestników kursu.

Szkoła kitesurfingu KITE ZONE adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Szkoła kitesurfingu KITE ZONE, zobacz gdzie w Juracie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Szkoła kitesurfingu KITE ZONE.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Szkoła kitesurfingu KITE ZONE opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij