Plaże

Czegóż chcieć więcej niż piasku, wody i beztroski. W Juracie plażowicze trafią na dwa takie miejsca.

Szersza plaża położona jest nad otwartym morzem. Znajdziemy na niej bary, żółte osłony chroniące nas przed wiatrem oraz malownicze wydmy. Na to strzeżone kąpielisko dotrzemy zejściem nr 60, od strony ulicy (deptaku) Międzymorze. Kąpielisko to obejmuje 100 metrów linii brzegowej.

Druga z plaż położona jest przy samej Zatoce Puckiej. Ta z racji występowania płytkich wód przeznaczona jest dla kitesurferów i windsurferów, katamaranów, łodzi i skuterów. Niezbędny sprzęt do wypożyczenia dla chętnych jest tu dostępny na miejscu. Z plaży przy Zatoce Puckiej, na odległość 330 m wychodzi też w morze molo wybudowane w latach 70 XX w. Stanowi ono ulubione miejsce spacerów po tej części Jastarni. Wczasowicze mawiają, że ze względu na to, iż wychodzi tak daleko w morze, występuje na nim większe stężenie jodu niż na plaży. Nic tylko wdychać!

Dodaj opinię
Plaże adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Plaże, zobacz gdzie w Juracie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Plaże.
  • 84-141 Jurata
  • 100m
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Plaże opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij