Park Linowy Ju-huu!!!

Park Linowy Ju-huu!!! to fantastyczna zabawa dla całej rodziny. Jedynym warunkiem jest bowiem wzrost powyżej 120 cm i obuwie sportowe. Doświadczenie i umiejętności Instruktorów oraz atestowany sprzęt zapewniają pełne bezpieczeństwo i beztroskie cieszenie się doskonałą zabawą.

"Tarzanek" to trasa dla młodszych dzieci, ze wzrostem od ok. 100 cm. Zawieszona jest na wysokości 150 cm. Nie brakuje w niej jednak systemu asekuracji. Na tor "tarzanek" składa się wiele różnego rodzaju atrakcji tj. kładka, tyrolki, ścianka wspinaczkowa.

"Skok tarzana" to bardziej ekstremalna atrakcja, z której skorzystać mogą osoby ważące maksymalnie do 100 kg i powyżej 10 roku życia.

Oprócz Tarzanka i skoków Tarzana są 3 klasyczne dla parków linowych trasy (łatwa, trudna i ekstremalna) oraz King Kong - nisko zawieszony tor z wymagającymi pomyślunku i kreatywności przeszkodami, designem nawiązującymi do filmów o gigantycznym gorylu. Każda z atrakcji jest płatna z osobna.


Dodaj opinię
  • Tor ŁATWY: 30zł 
  • Tor TRUDNY: 30zł 
  • Tor EKSTREMALNY: 30zł 
  • Tarzanek: 25zł 
  • Skok TARZANA: 25zł 
  • Dopłata za instruktora tor ŁATWY i TRUDNY: 5zł 
  • Dopłata za instruktora tor EKSTREMALNY: 10zł


* Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Składa się z 3 typowych tras o zróżnicowanym poziomie trudności, 2 torów zaprojektowanych z myślą o dzieciach - choć dorośli również z nich korzystają - oraz ekstremalnych “Skoków Tarzana”. Wśród tak licznych atrakcji można być pewnym, że zabawę i radość odnajdą tutaj wszyscy członkowie rodziny - jeśli tylko wymogi bezpieczeństwa pozwolą im na wejście.

Park Linowy Ju-huu!!! adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Linowy Ju-huu!!!, zobacz gdzie w Juracie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Linowy Ju-huu!!!.
Ceny biletów / cennik wejść do Park Linowy Ju-huu!!!. Redakcja serwisu www.jurata.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 25-30 zł
    Park Linowy Ju-huu!!! cena biletu normalnego: 25-30 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Linowy Ju-huu!!! opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij