Molo

Drewniane molo w Juracie to dość pokaźny i bardzo zadbany obiekt, o długości 320 metrów, znajdujący się na południowym wybrzeżu Juraty (od strony Zatoki Puckiej).

Jego budowa ruszyła w latach siedemdziesiątych XX w. Molo łączy się z deptakiem Międzymorze, którego to długość wynosi około 600 metrów, co równa się szerokości półwyspu helskiego w tym właśnie miejscu.

Z mola oglądać można zacumowane w pobliżu żaglówki spokojne wody Zatoki Puckiej, które niezmiennie zachwycają, zarówno o świcie, w południe, jak i o zmroku.

Dodaj opinię

Spacer po plażach w północnej części półwyspu ma poważną konkurencję w postaci długiego i zadbanego molo. Pomost, wybudowany w latach ‘70 XX stulecia, wychodzi 320 metrów w głąb Zatoki Puckiej. Molo stanowi świetny punkt widokowy i cel przechadzek o każdej porze dnia i nocy. Szybkie przejście na miękkie piaski po drugiej stronie Helu zapewnia szeroki deptak.

Molo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Molo, zobacz gdzie w Juracie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Molo.
  • 84-141 Jurata
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Molo opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij