test mix_2
Domek letniskowy Pistacja w Juracie - niskie ceny, bezpłatna rezerwacja. Pistacja Jurata mapa dojazdu, opinie klientów, ceny, zdjęcia, kontakt. Domek letniskowy Pistacja zaprasza!

Kwatery Jurata

Szukasz kwater w Juracie - na tym serwisie znajdziesz najlepsze kwatery w Juracie. Tutaj znajdziesz informacje, galerie zdjęć, cennik noclegów w kwaterach w Juracie. Znajdź kwatery Jurata w naszym serwisie.
słowa kluczowe: kwatery Jurata | kwatery w Juracie | Jurata kwatera | najlepsza kwatera w Juracie | najlepsze kwatery w Juracie | dobra kwatera w Juracie | Jurata dobra kwatera | Jurata najlepsza kwatera | Jurata najlepsze kwatery | Jurata dobre kwatery | polecana kwatera w Juracie | kwatera w Juracie Jurata to dzielnica Jastarni fantastycznie zlokalizowana wśród lasów i wydm na Półwyspie Helskim. Jurata zaistniała na początku zeszłego wieku i od razu stała się ośrodkiem wakacyjnych spotkań elit finansowych intelektualnych i artystycznych z całej Polski. Tam nie może być mowy o nudzie. Miłośnicy wylegiwania się na piasku mogą korzystać z uroczej nadmorskiej plaży. Natomiast z plaży przy Zatoce Puckiej korzystają zwłaszcza wielbiciele sportów wodnych. Piękne leśne tereny są znakomitym miejscem na spacery. Wielbiciele jazdy na rowerze także znajdą dla siebie właściwy sposób wypoczynku ze względu na powstałą w Juracie ścieżkę rowerową. Kawałek stąd do Jastarni Władysławowa czy Chałup oznacza todlatego Jurata może stanowić idealną bazę wypadową i stwarza sposobność poznania innych zakątków wybrzeża.
Rodzaj obiektu:
Szukaj po nazwie:
Cena do:

Pistacja - Domek letniskowy

Pistacja - Jurata noclegi
Uroczy domek z ogrodem i oczkiem wodnym do wyłącznej dyspozycji, położony w odległości 50 m od wejścia na plażę zatoki
Adres:
ul. Mestwina (koniec), Jurata 84-141
Telefon:
691 966 606
WWW:
jurata.turystyka.pl
E-mail:
domekpistacja@wp.pl
Cena:
200 do 500 zł

Wakacje w domku „PISTACJA” o standardzie apartamentu. Do wynajęcia na wczasy, wakacje, długi weekend. Wypoczynek nad morzem zapewni atmosfera ogrodu oraz przytulne pokoje.

Uroczy domek w kolorze pistacji z ogrodem i oczkiem wodnym do wyłącznej dyspozycji. Położony pośród ogrodów, w lesie sosnowym, w odległości 50 m od wejścia na plażę zatoki. Oferta jest przeznaczona do wypoczynku rodzinnego dla maksymalnie 4 osób.

Domek Pistacja znajduje sie w zacisznej części Juraty - na końcu ulicy Mestwina, od strony zatoki.
Można go określić jako domek letniskowy, apartament o wysokim standardzie.

Jest dwupoziomowy, o powierzchni 58m2, wybudowany w systemie budownictwa kanadyjskiego, ocieplony wełną mineralną.
Na parterze:  salon z aneksem kuchennym, duża łazienka.
Na piętrze:  dwie sypialnie, jedna "małżeńska" z łożem 160 x 200 oraz garderobą, druga z dwoma pojedynczymi łóżkami.

Wyposażenie domku:

  • dwa telewizory
  • dvd
  • odtwarzacz cd z radiem
  • TV satelitarna
  • wyposażony aneks kuchenny
  • odkurzacz
  • deska do prasowania + żelazko
  • pralka automatyczna
  • meble ogrodowe
  • leżaki (dwa do ogrodu i dwa na plażę)
  • grill
  • parawan + parasol na plażę
  • suszarka do włosów
  • ręczniki (8 szt.) + dwa dodatkowe ręczniki na plażę
  • pościel

WAŻNE: domek jest przeznaczony dla nie więcej niż 4 osób.

Okres wynajmu:   kwiecień – październik  (w okresie zimowym nie prowadzimy działalności).

Domek znajduje się w odległości:

  • 50 m do zatoki
  • 150 m do wypożyczalni sprzętu wodnego600 m do morza (plaża)
  • 300 m do placu zabaw
  • 200 m do najbliższego sklepu
  • 600 m do centrum

Zawsze aktualny cennik oraz terminarz jest na stronie domowej:  www.jurata.turystyka.pl

  • GrillGrill
  • OgródOgród
  • Sprzęt plażowySprzęt plażowy
  • Aneks kuchennyAneks kuchenny
  • DVDDVD
  • LodówkaLodówka
  • RadioRadio
  • TelewizorTelewizor
  • TV-SatTV-Sat
  • ŁazienkaŁazienka

Imię i Nazwisko:
Pobyt w terminie od: do:
Twój e-mail:
Wiadomość:
Telefon
Subskrypcja newslettera