Otwarty Metropolitalny Festiwal Piosenki Religijnej

Otwarty Metropolitalny Festiwal Piosenki Religijnej to święto wszystkich tych, którzy cenią sobie sztukę sakralną. Ma on charakater konkursu odbywającego się na oczach mieszkańców Juraty i przyjezdnych tu gości. Impreza odbywa się cyklicznie w sierpniu, w pobliskich kościołach gminy Jastarnia. Jak corocznie zostają rozdane nagrody, m.in. główną o nawie ‘Magnificat’. W ostatnim konkursie wzięło udział 15 zespołów, co dało łączną liczbę 140 uczestników.

Dodaj opinię
Otwarty Metropolitalny Festiwal Piosenki Religijnej adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Otwarty Metropolitalny Festiwal Piosenki Religijnej, zobacz gdzie w Juracie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Otwarty Metropolitalny Festiwal Piosenki Religijnej.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Otwarty Metropolitalny Festiwal Piosenki Religijnej opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Zobacz również:
Rozwiń
Linki do głównych kategorii noclegowych:
Rozwiń
  • Twój notes jest pusty. Dodaj do niego obiekty, aby móc łatwiej je znaleźć lub porównać.
Dodano do notesu